• alpacino_300
  • image carousel
  • alpacino_302
css slideshow by WOWSlider.com v9.0

مجله دیجیتال

مجله دیجیتال

مجله دیجیتال

کلیه آموزش های مربوط به سئو و طراحی سایت و مقالات علمی،فرهنگی،هنری و آموزش تبلیغات صفحه اول گوگل در مجله دیجیتال seo godfather

فیلم های سینمایی

فیلم های برتر سینما

فیلم های برتر سینما

دانلود و پخش آنلاین فیلم های برتر سینمایی بتدریج در وب سایت seo godfather قرار داده میشود.

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی سینمایی با معرفی کامل و قابلیت پخش آنلاین بزودی در وب سایت seo godfather قرارداده میشود.

  • seo godfather
  • al pacino
  • god father
  • what is seo
  • web design

only al pacino#آل پاچینو

only al pacino

آل پاچینو از جمله نوابغ بازیگری دنیای سینما به شمار می‌آید که نزدیک پنج دهه در فیلم‌های متعدد و متنوع به ایفای نقش پرداخت و تنها یکبار موفق به کسب اسکار بازیگری شد. این توفیقات پاچینو را به معدود بازیگرانی بدل می‌سازد که تاج سه‌گانه بازیگری را دریافت کرده‌اند.

"Al Pacino Only" is a page about the king of acting in the world. A man who has attracted millions of fans with his movements and looks. Al Pacino is a myth. Inspired by Godfeder Film, in addition to introducing website optimization, I was able to show my interest in film and cinema, especially Al Pacino.

only al pacino

al pacino scarface

آلفردو جیمز پاچینو متولد ۲۵ آوریل ۱۹۴۰ میلادی در نیویورک بازیگر و تهیه کننده امریکایی است. آل پاچینو در دهه ۱۹۷۰ میلادی خود را به عنوان یکی از برجسته ترین بازیگران اثبات کرد. وی در کودکی صدا و بازی شخصیت هایی را که در فیلم ها می دید، تقلید می کرد.

آل پاچینو در  ۱۹۶۶ میلادی در کلاس بازیگری لی استراسبرگ شرکت کرد. مدتی در نقش های مکمل به بازی پرداخت و در این مدت موفق به دریافت ۲ جایزه تونی شد. نخستین بار در ۱۹۶۹ در فیلم ناتالی و من ایفای نقش کرد. سرانجام در ۱۹۷۹ میلادی و با بازی در فیلم پدرخوانده زندگی اش برای همیشه تغییر کرد. بازی در این فیلم بود که آل پاچینو را برای نخستین بار به یکی از نامزدهای مکمل جایزه اسکار تبدیل کرد.

al pacino is a king

آل پاچینو تاکنون چهار بار موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب شده است، وی همچنین هشت مرتبه به عنوان بهترین بازیگر نقش اصلی در سال های ۱۹۷۴، ۱۹۷۵، ۱۹۷۶، ۱۹۸۰ و ۱۹۹۳ میلادی برای بازی در فیلم های سرپیکو،  پدرخوانده ۲، بعد از ظهر سگی، عدالت برای همه و بوی خوش زن به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل برگزیده و در سال های ۱۹۷۳، ۱۹۹۱ و ۱۹۹۳ میلادی برای بازی در فیلم های پدرخوانده، دیک تریسی و گلن گری گلن راس نامزد جایزه اسکار شد. او در نهایت در ۱۹۹۳ میلادی برای بازی درفیلم بوی خوش زن جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی را به دست آورد.

Al pacino only

دوران بازیگری آل پاچینو

ورود آل پاچینو به عرصهٔ بازیگری را باید ۱۹۶۹ دانست. پاچینو در این سال همان طور که در مقدمه گفته شد در فیلم ناتالی و من نقش آفرینی کرد و ۲ سال بعد از آن نیز ایفای نقشی در وحشت در نیلی پارک را پذیرفت. اما بازی در این ۲ فیلم هرگز او را راضی نکرد تا اینکه فرانسیس فورد کاپولا تصمیم به ساخت یکی از شاهکارهای تاریخ سینما یعنی فیلم پدرخوانده گرفت و نقش مایکل کورلئونه به او واگذار شد. رابرت ردفورد و جک نیکلسون و جمعی دیگر از بازیگران مشهور سینمای دنیا مورد آزمایش قرار گرفتند اما کاپولا فقط پاچینو را انتخاب کرد. پاچینو برای این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد که به آن نرسید.
او در ۱۹۷۳ میلادی در فیلم‌ های مترسک و سرپیکو بازی کرد. در مترسک نقش آدمی سرگشته را داشت که در پی هویت خویش است و در سرپیکو نیز یک پاچینوی تمام عیار بود. آل پاچینو در این فیلم نقش فرانک سرپیکو افسر پلیسی را بازی کرد که فساد افسران مافوق خود را افشا می کند. آل پاچینو در همان سال بار دیگر نامزد دریافت اسکار شد اما باز هم این جایزه نصیبش نشد. اما منتقدان، جایزهٔ گلدن گلاب را به سبب بازی در سرپیکو به وی اهدا کردند.

al pacino

سبک و متد بازیگری آل پاچینو

کمتر بازیگری در سینمای دنیا می توان سراغ گرفت که نظیر آل پاچینو قدرت بازی با چشم را داشته باشد. چشمان پاچینو قدرت صحبت کردن با مخاطب را دارد و می توان برق خاصی را در دیدگان وی احساس کرد. این یکی از امتیازات منحصر به فرد او است و فیلم پدرخوانده ۲ اوج بازی وی با چشم هایش به شمار می رود. قدرت و تأثیر نگاه او صحنه‌ های جاودانه‌ ای را در تاریخ سینمای جهان خلق کرده است. به‌ عنوان مثال بازی استثنایی او در سکانس مرگ سولاتسو و پلیس خیانت کار (پدر خوانده۱) استعداد بی نظیرش را به نمایش می‌ گذارد.

al pacino best movies

آل پاچینو در بازیگری دارای سبک ویژه‌ ای است و به واقع سرشار از استعداد است و به خوبی می تواند ایفاگر هر نقشی باشد. نکتهٔ برجسته در بیشتر بازی های او این است که مخاطب را با خود همراه می سازد. فرانسیس فورد کاپولا درباره او می‌ گوید: اگر کارگردان نمی‌ شدم، دوست داشتم یک پاچینو بودم. صدای گرم و دلنشین او در بازی به پاچینو کمک فراوانی می کند، گویی اعضای بدنش همه هنگام بازی واقعاً بازیگر هستند.

نکاتی جالب درباره زندگی خصوصی و کاری آل پاچینو

. آل پاچینو مدت زیادی با فقر و افسردگی دست و پنجه نرم می کرد و گاهی حتی برای رسیدن به محل آزمون بازیگری، از نزدیکانش، پول بلیت اتوبوس را قرض می کرد.

.  در کودکی مادر و پدرش از هم جدا شدند و آل پاچینو با مادرش(رز پاچینو) زندگی می کرد. در ۲۲ سالگی مادرش را از دست داد.  

about al pacino

. آل پاچینو در اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی روزانه چهار پاکت سیگار می کشید، بعد از آن به روزانه ۲ پاکت سیگار کاهش پیداکرد اما در ۱۹۹۴ میلادی برای حفاظت از صدایش این عادتش را ترک کرد و سپس به ندرت از سیگار گیاهی استفاده می کرد.  

. در اوایل حرفه اش به عنوان استندآپ کمدین بازی می کرد. می گوید به هرکه می گویم باور نمی کند.

آل پاچینو سلطان بازیگری

. سونی اسم مستعارش در دوران کودکی بود.  در اوایل حرفه اش قصد داشت تا نامش را به" سونی اسکات" تغییر دهد تا با نام سونی اشتباه گرفته نشود.

. سال پاچینو پدرش بازیگر و مامور بیمه بود.  

. آل پاچینو یکی از معدود بازیگران هالیوودی است که هرگز ازدواج نکرده است.

king al pacino

. مدتی به عنوان دربان در تالار کارنگی کار می کرد. می گوید: زمانی که دربان بودم و در حالی که در آینه دیواری خودم را تحسین می کردم از کار اخراج شدم.

. آل پاچینو از طرفداران پروپا قرص شکسپیر است و "هملت" یکی از نمایشنامه های مورد علاقه اش است.

. تهیه کننده فیلم پدرخوانده او را پاچینو ریز اندام می نامید و دوست نداشت تا نقش کورلئونه را بازی کند چرا که آل پاچینو ۱۷۰ سانتی متر قد داشت.

al pacino is super hero

. زمانی که در آزمون بازیگری فیلم پدرخوانده در استودیو حضور داشت، چندین بار به وسیله مدیر آنجا رد شد اما فورد کاپولا برای داشتن او جنگید. فیلمبرداری خیلی زود انجام گرفت، زیرا هر۲ می ترسیدند تا به وسیله مدیر استودیو اخراج شوند.

. درباره کار با مارلون براندو در فیلم پدرخوانده گفته است: او را بسیار دوست دارم. مرد حساسی است. سختی هایی را که با آن ها روبرو بودم، می دید و به خاطر دارم که یکبار پشت سرم آمد، ماساژم داد و پرسید حالت خوب است؟ 

. آل پاچینو درباره سه گانه پدرخوانده گفته است: داستانی ترسناک، طولانی و خسته کننده.

. برای بازی در سری سوم فیلم پدر خوانده، ۷ میلیون دلار درخواست کرد، این کار او به عصبانیت فرانسیس فورد کاپولا منجر شد به طوریکه وی تصمیم داشت تا داستان را دوباره بنویسد و از بعد از مرگ مایکل کورلئونه آن را آغاز کند. سرانجام آل پاچینو با دستمزد ۵ میلیون دلار این نقش را بازی کرد.

al pacino movies

. آل پاچینو: من آدم گوشه گیری هستم، همانطور که همواره بوده ام. مردم می خواهند تا همیشه مانند یک سوپراستار بازی کنم. نمی خواستم بازیگر شوم و از آن لذت نمی برم اما باید بازی کنم و کار دیگری برایم وجود ندارد.

. آل پاچینو: از خدا خواستم تا به من یک دوچرخه بدهد اما خدا کارها را اینطور انجام نمی دهد. بنابراین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا طلب بخشش کردم.

. آل پاچینو مدتی از بی خوابی مزمن رنج می برد.  

. آل پاچینو درباره جانی دپ می گوید: که او یکی از بهترین بازیگران در میان هم نسلانش است. استعداد باورنکردنی دارد. می تواند خودش را به جای شخصیت داستان قرار دهد و براساس لازمه هر سکانس تغییر کند. این موهبتی بسیار نادر است.

 

 

بهترین مقالات آموزشی طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات گوگل، و هزاران مطلب علمی و فرهنگی