• alpacino_300
  • image carousel
  • alpacino_302
css slideshow by WOWSlider.com v9.0

مجله دیجیتال

مجله دیجیتال

مجله دیجیتال

کلیه آموزش های مربوط به سئو و طراحی سایت و مقالات علمی،فرهنگی،هنری و آموزش تبلیغات صفحه اول گوگل در مجله دیجیتال seo godfather

فیلم های سینمایی

فیلم های برتر سینما

فیلم های برتر سینما

دانلود و پخش آنلاین فیلم های برتر سینمایی بتدریج در وب سایت seo godfather قرار داده میشود.

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی سینمایی با معرفی کامل و قابلیت پخش آنلاین بزودی در وب سایت seo godfather قرارداده میشود.

  • seo godfather
  • al pacino
  • god father
  • what is seo
  • web design

مجموعه فیلم های رایگان و دانلود آزاد

فیلم سینمایی

فیلم و سینما همواره مخاطبان خاص خود را در سراسر جهان دارد سالانه دهها هزار فیلم ساخته میشود که در سرتاسر جهان هنر سینما برای کشورهای خود ارائه میدهند. در این صفحه از سایت seo god father به معرفی برترین فیلم های تاریخ سینما و همچنین جدیدترین آن خواهیم پرداخت.

فیلم سینمایی

فیلم ها همیشه این توانایی را دارند که ما را عصبانی کنند ، از هم جدا کنند ، شوکه کنند ، از انزجار و ... بیشتر کنند. معمولاً فیلم هایی که باعث ایجاد جنجال ، تحریم آشکار ، رقصیدن ، تحریم ، سانسور یا اعتراض می شوند ، حاوی مطالبی هستند که شامل جنسیت گرافیکی ، خشونت ، همجنس گرایی ، مضامین مذهبی ، سیاسی یا نژادی است.

آنها معمولاً پاکت را در مورد آنچه می توان روی صفحه فیلمبرداری و نمایش داد فشار می دهند و به دلیل زبان ، استفاده از مواد مخدر ، خشونت و احساسات / برهنگی یا سایر عناصر محترقه تابو ، "غیراخلاقی" یا "ناپسند" تلقی می شوند.

فیلم های "بحث برانگیز" همیشه تهدیدی برای معیارهای اصلی ، سنتی (یا مناسب) جامعه تلقی شده اند. هرچند ناگزیر ، بحث و گفتگو به تبلیغ این فیلم ها کمک کرد و به فیش های گیشه ای دامن زد.

فیلم سینمایی رایگان

رتبه بندی بهترین سالهای فیلم

رتبه بندی بهترین سالهای تاریخ فیلم
چه سالی برای فیلم ها می گذرد؟ آیا طراحی لباس ، طراحی صحنه ، دیالوگ یا تأثیر احساسی فیلم های اکران شده در آن سال است؟ آیا این فیلم ها در آن سال زمین گیر می شوند یا شغل جدیدی از بازیگران و بازیگرانی را شروع می کنند که ستاره می شوند؟ آیا این تعداد فیلم های عالی در آن سال بیش از سالهای دیگر ساخته شده است؟

فیلم سینمایی آنلاین

اگرچه همه اینها ممکن است معیارهای معتبری برای بررسی هنگام بررسی سالی مناسب برای فیلم ها باشد ، اما یک معیار سنجش ساده دیگر نیز وجود دارد. به سادگی ، مخاطبان چه نظری داشتند؟ به هر دلیلی که مردم فیلم های خاصی را دوست داشته باشند ، غیر قابل انکار است که برخی با گذشت زمان بیشتر از دیگران با مخاطب برخورد می کنند.

و همیشه این فیلم ها نیستند که بیشترین بازدید را در گیشه یا جوایز اسکار دارند. علاقه مندان به علاقه مندان گاهی اوقات همپوشانی دارند - همانطور که در مورد "ایندیانا جونز" در سال پخش آن اتفاق افتاد - اما بیشتر اوقات ، مخاطبان در سالهای پس از انتشار یک فیلم چیزهایی را می بینند و دوست دارند که همیشه با شماره های گیشه داستان مطابقت ندارند و تاریخ فیلم فرهنگی نشان می دهد.

پخش فیلم سینمایی آنلاین

استاکر داده های مربوط به نزدیک به 12000 فیلم در طول 90 سال گذشته را که در ایالات متحده اکران شده اند جمع آوری کرد - طبق IMDb و از 7 فوریه سال 2020 - سپس چندین آستانه رأی گیری را تعیین کرد تا شرایط بازی بین سال ها برابر شود. آستانه رأی گیری به شرح زیر است: 1931–1939 ، 250 رأی ؛ 1940–1979 ، 500 رأی ؛ 1980–1983 ، 1000 رأی ؛ 1984–1993 ، 2500 رأی ؛ 1994–1999 ، 5000 رأی ؛ 2000–2019 ، 10000 رأی. سال ها با تعداد فیلم های موجود در 5000 برتر ، با فیلم هایی که در 1000 برتر از بین رفتن روابط ، فیلم های در 250 برتر هستند ، روابط دیگر را قطع می کنند و میانگین امتیاز IMDb ، آخرین روابط را از آن خود می کنند. سالهای قبل از 1931 مورد توجه قرار نگرفت زیرا داده های موجود کافی نبود.

100 فیلم برتر سینما

بزرگترین فیلم ها از نظر علمی قابل اندازه گیری نیستند زیرا عظمت فوق العاده ذهنی است. عظمت هنری فیلم ها (و سایر آثار هنری) هرگز قابل ارزیابی و تعیین کمیت نیستند ، اگرچه منتقدان ، منتقدان و طرفداران هنوز ده لیست بهترین ، صد لیست برتر ، بهترین لیست های همیشه ، لیست علاقه مندی ها ، لیست جوایز و ایجاد می کنند نتایج نظرسنجی ها طی مدت زمان طولانی ، مشخص شده است که فیلم های انگلیسی زبان که در این مجموعه از 100 فیلم برتر در اینجا یافت می شود ، بارها و بارها در لیست بهترین فیلم های تاریخ حضور دارند و اغلب در پاسخ های جمعی بینندگان فیلم ذکر می شوند.

100 فیلم برتر سینما

مسلماً ، از نظر اکثر مورخان ، منتقدان و بازرسان فیلم ، اتفاق نظر معقولی وجود دارد که این انتخاب ها در میان تحسین شده ترین و قابل توجه ترین فیلم های سینمایی "که باید دید" (تولیدات عمدتا هالیوود-آمریکا) وجود دارد. این 100 انتخاب محدود به فیلمهای داستانی انگلیسی ، توزیع شده تئاتر ، بود. [توجه: این بدان معنی است که فیلم های خارجی زبان ، مستندها ، فیلم های تلویزیونی و مینی سریال ها و فیلم های کوتاه مورد توجه قرار نگرفته اند.] تأکید در این انتخاب ها عمداً به سمت فیلم های قدیمی تر ، کلاسیک هالیوود / آمریکایی (و سایر فیلم های انگلیسی زبان) معطوف شده است ) نسبت به فیلمهای اخیر ، گرچه برخی از فیلمهای اخیر (و فیلمهای انگلیسی) نیز گنجانده شده اند.

اینها فیلم هایی هستند که قطعاتی به ما می دهند که هرگز نمی توانیم فراموششان کنیم. آنها قدرت سرگرم کردن ، افسون کردن ، آگاه سازی و تحریک احساسی ما را دارند - و درک ما از مسائل را تغییر می دهند. فیلم های زیر از ابتدایی ترین فیلم های صامت هالیوود ، انواع مختلف ژانرها (کمدی های پیچ گوشتی ، وسترن و غیره) و فیلم های پرفروش و حماسه امروز است. این "بزرگترین فیلمها" حتی پس از گذشت زمان طولانی از کمرنگ شدن در حافظه خودداری می کنند - آنها واقعیت واحدی را دارند که دهه ها پس از ساخته شدن دیده و صحبت شده اند. بسیاری از این بزرگترین فیلمها سالها پیش ساخته شده اند و هنگام اکران نادیده گرفته شده اند ، اما آزمایش زمان را تحمل کرده اند.

250 فیلم برتر سینما

این انتخاب از 100 فیلم برتر در قرن گذشته فیلم سازی - که توسط یک ستاره زرد در سراسر سایت شناسایی شده است - با انتخاب آگاهانه طیف گسترده ای از ژانرها ، دهه ها ، ستاره ها و کارگردانان را پوشش می دهد. آنها مجموعه های سینمایی هستند که بدون شک اثری پاک نشدنی در زندگی ما برجای گذاشته اند و بازتاب دهنده لحظات تعیین کننده 100 سال گذشته هستند - فیلمهایی که به ما قطعاتی از زمان می دهند که هرگز نمی توانیم فراموششان کنیم. تجزیه و تحلیل دقیق و خلاصه داستان هر یک از بهترین فیلم ها شامل نقل قول های به یاد ماندنی فیلم و خط گفتگو و لحظات یا صحنه های عالی است. هر بازبینی از یک فیلم در مجموعه 100 فیلم برتر همچنین حاوی یک برچسب یا نشان گرافیکی "100 برتر" است.

لطفا توجه داشته باشید:
همه انتقادات فیلم بسیار ذهنی است و چیزی به عنوان لیست قطعی 100 فیلم برتر (انگلیسی زبان) وجود ندارد. به تعبیری ، هرکسی که فیلم تماشا می کند ، بلافاصله منتقد فیلم است. بنابراین ، همه افراد مورد علاقه ، انتخاب یا معیارهای دیگر خود را برای انتخاب برترین فیلم ها خواهند داشت و برخی ممکن است حداقل با برخی از انتخاب های زیر مخالف باشند. بهترین فیلم های انتخاب شده شامل فیلم های خارجی یا فیلم های غیر انگلیسی زبان به منظور تخصص و تمرکز نیستند. قضاوت منفی درباره فیلم های خارجی یا فیلم های غیر انگلیسی زبان در نظر گرفته نشده و ضمنی نیست.

معرفی برترین فیلم سینما

این لیست ها (و پیوندهایی به بررسی ها) دوره مطالعات فیلم خصوصی شما یا دوره سقوط در سواد سینما را ارائه می دهد.
لیست تهیه شده و زمانی از همه گزینه های فیلم در 200 و 300 فیلم برتر فهرست بندی شده است.
این فیلم ها با معیارهای انتخاب بسیار مشخصی انتخاب شده اند - در بخش دیگری از این سایت بیشتر توضیح داده شده است. این انتخاب های مهم فیلم بدون شک اثری پاک نشدنی در زندگی ما برجای گذاشته و بسیاری از لحظات تعیین کننده 100 سال گذشته را منعکس می کند. Filmsite تغییرات بزرگ دیگری را نیز در بزرگترین لیست فیلم های خود ایجاد کرده است.

فیلم سینمایی ادیسه فضایی

ادیسه فضایی (1968)
فیلم های علمی تخیلی
بزرگترین فیلمی که ساخته شده است با ملاقات دو ذهن درخشان آغاز شد: استنلی کوبریک و بیننده علمی تخیلی آرتور سی کلارک. كوبریک وقتی نام كلارك آمد - همراه با نام های ایزاک آسیموف ، رابرت ا. هاین لاین و ری بردبری - به عنوان یك نویسنده احتمالی برای حماسه علمی تخیلی برنامه ریزی شده ، كوبریک خاطرنشان كرد: "من می دانم كه او یك مهره ای است كه در یك محل در هند زندگی می كند. . کلارک در واقع در سیلان زندگی می کرد (نه در هند ، یا یک درخت) ، اما آنها با هم ملاقات کردند ، آن را زدند و داستان پیشرفت تکنولوژی و فاجعه (سلام ، HAL) را جعل کردند که در بشریت غوطه ور است ، با تمام درخشش ، ضعف ، شهامت و جاه طلبی دیوانه وار. مخاطبی از سنگفرشان که به خاطر سکانس چشم دروازه Star Gate و تصاویر پیشگامش تحسین شده بودند ، آن را به عنوان یک فیلم حیوان خانگی پذیرفتند. اگر آنها نبودند ، ممکن است سال 2001 در تیرگی محو شود ، اما تصور اینکه آنجا بماند دشوار است. چشم انداز ترسناک بالینی کوبریک از آینده - هوش مصنوعی و همه - با گذشت بیش از 50 سال هنوز احساس نبوت می کند. - فیل دو سملین.

فیلم سینمایی ادیسه فضایی

فیلم سینمایی پدرخوانده

پدرخوانده (1972)
فیلم هیجان انگیز
از خردمندان Goodfellas گرفته تا The Sopranos ، همه سلسله های جنایی که بعد از The Godfather از فرزندان Corleones به وجود آمدند: اپیزود بزرگ Francis Ford Coppola بهترین پدر سالار ژانر مافیا است. یک خط افتتاحیه به یادماندنی ("من به آمریکا ایمان دارم") اقتباس ایتالیایی ماریو پوزو را قبل از اینکه حماسه کاپولا شکل بگیرد و به یک نابود کردن رویای آمریکایی تبدیل کند ، حرکت می دهد. داستان آغشته به فساد به دنبال یک خانواده مهاجر قدرتمند است که با ارزشهای متناقض سلطنت و دین دست و پنجه نرم می کند. این تناقضات اخلاقی در یک سلسله تعمید غسل تعمید متبلور می شوند ، که به طور موازی با قتل چهار دونفر رقیب ، فوق العاده ویرایش می شوند. با جزئیات برجسته بی شماری - سر بریده اسب ، صدای خس خس مارلون براندو ، والس گیرنده نینو روتا - اقتدار پدرخوانده همچنان ادامه دارد. - تومریس لافلی.

فیلم سینمایی پدرخوانده

فیلم سینمایی همشهری کین

فیلم های درام
شاید از این یکی شنیده باشید؟ فیلم نمادین اورسن ولز که در سن 25 سالگی ساخته شد ، برای همیشه زبان سینما را تغییر داد و نویسنده را در مسیری طولانی از کارهای شمایل گرایانه قرار داد (و سوerstand تفاهمات هالیوود که متأسفانه به وجود آمد). داستان Citizen Kane در مورد ظهور و سقوط یک مرد ثروتمند برای همیشه مهم است و تکنیک هایی که ولز برای بیان آن استفاده کرد تقریباً 80 سال بعد هنوز بی نظیر است. ولز به عنوان کارگردان ، تهیه کننده ، فروشنده و ستاره ، موقعیت خود را به عنوان یک مبتکر تقویت کرد. عملکرد او ، ما را از مراحل زندگی یک مغول آشفته عبور می دهد - با کمک برخی از آرایش های سن کاملاً قانع کننده - فراموش نشدنی است و مضامین طمع ، قدرت و حافظه فیلم را استادانه ارائه می دهد. - ابی بندر.

فیلم سینمایی همشهری کین

فیلم سینمایی پرتره

پرتره Chantal Akerman که به عنوان یک شاهکار فمینیستی در نظر گرفته شده بود ، زندگی روزمره یک بیوه بی سر و صدا ویرانگر است - کارهای او به آرامی به یک احساس ناامیدی فرو رفته تبدیل می شود - باید جایگاه شایسته خود را در لیست های همه زمان ها داشته باشد. این صرفاً یک فیلم طاقچه نیست ، بلکه دریچه ای به سوی شرایط جهانی است که به سبک متمرکز ساختارگرایی به تصویر کشیده شده است. هیپنوتیزم بیش از آنچه شما تصور می کنید ، بدون وقفه آکرمن کارهای ساده لایروبی گوساله یا تمیز کردن وان را به انتقادات ظریف خود فیلم سازی تبدیل می کند. (واضح است که ، ما هرگز کارهای جنسی را نمی بینیم که ژان در اتاق خواب خود برای تأمین مخارج زندگی خود برنامه ریزی می کند.) ما را به زندگی روزمره خود ترغیب می کند ، آکرمان و بازیگر دلفین سیریگ احساس همدردی فوق العاده ای ایجاد می کنند که به ندرت با فیلم های دیگر مطابقت دارد. ژان دیلمن بیانگر یک تعهد کامل به زندگی یک زن ، ساعت به ساعت ، دقیقه به دقیقه است. و حتی یک پایان پیچشی دارد.

فیلم سینمایی پرتره

فیلم سینمایی مهاجمان کشتی گمشده

مهاجمان کشتی گمشده
فیلم های اکشن و ماجراجویی
Raiders of the Lost Ark با شروع انحلال از آرم پارامونت و پایان دادن به انباری با الهام از Citizen Kane ، جشن می گیرد آنچه فیلم ها می توانند با شادی بیشتری از هر فیلم دیگری انجام دهند. جالب ترین فیلم محبوب استیون اسپیلبرگ که به عنوان ادای احترام به این هنر پیچیده طراحی شده است ، همه چیز را دارد: تخته سنگ های نورد ، یک نزاع در اتاق ، یک قهرمان پر زرق و برق (کارن آلن) که می تواند مشروبات الکلی خود را نگه دارد و حال خود را از دست بدهد ، یک میمون خیانتکار ، یک شرور شراب خوار (پل فریمن) ، مارها ("چرا باید مار می شد؟") ، بزرگترین تعقیب و گریز کامیون سینما و یک فینال فوق العاده طوفانی باران که منفجر می شود. و همه اینها توسط "هندیسون جونز" کاملاً عالی هریسون فورد ، یک مدل قهرمانی اکراه اما مدبر (در هنگام شلیک به آن شمشیرباز ، به چهره او نگاه کنید) قرار دارد. به طور خلاصه ، این کمال سینمایی است.

فیلم سینمایی مهاجمان کشتی گمشده

فیلم سینمایی هفت سامورایی

هفت سامورایی
فیلم های اکشن و ماجراجویی
این ساده ترین 207 دقیقه سینمایی است که تا به حال تماشا کرده اید. در ساده ترین چارچوب ها - یک جامعه کشاورز فقیر منابع خود را برای استخدام سامورایی جمع می کند تا از آنها در برابر راهزنان بی رحمی که محصول آن را می دزدند محافظت کند - آکیرا کوروساوا با جذب جذاب ، خنده دار و هیجان انگیز ، حماسه ای کاملاً کشیده را رقم می زند. البته سکانس های عمل خون را به هم می زنند - مرحله نهایی نهایی باران فراموش نشدنی است - اما این واقعاً یک مطالعه در مورد نقاط قوت و مواد انسانی است. توشیرو میفونه به عنوان یک سامورایی نیمه خود دیوانه بسیار زیبا است ، اما این رهبر شبیه Yoda مانند Takashi Shimura است که به فیلم مرکز احساسی خود می دهد. از زمان پخش مجدد در غرب وحشی (هفت باشکوه) ، در فضا (نبرد فراتر از ستاره ها) و حتی با حشرات متحرک (A Bug’s Life) ، نسخه اصلی هنوز هم برتری دارد.

فیلم سینمایی هفت سامورایی

فیلم سینمایی خون بپاخواهد شد

خون به پا خواهد شد
فیلم های درام
در راه رسیدن به برجسته ترین فیلمساز 20 سال گذشته ، پل توماس اندرسون از یکی از وقایع نویسان اسکورسیزی زندگی L.A. به یک محقق سخت بینی مرد اعتماد به نفس آمریکا تبدیل شد. نکته اصلی این بود خون وجود خواهد داشت ، حماسه ای در مورد نوع خاصی از هوسران - بارون نفت و جستجوگر. در تحلیل نهایی ، دانیل پلین ویو یک دانیل دی لوئیس فوق العاده ترسناک است که شیشه شیر شما را می نوشد. حماسه اندوهناک اندرسون که توسط جانی گرینوود رادیو هد (که خودش به عنوان یک آهنگساز بزرگ ظاهر می شود) به ثمر رسیده است ، وارث واقعی بدبینی عمیق در استخوان Chinatown است. همانطور که Phantom Thread روشن می کند ، اندرسون شوخ طبعی خود را از دست نداده است ، نه با یک شوت از راه دور. اما یک لحظه لازم بود که او جدی بگیرد و این تمام شد.

فیلم سینمایی خون بپا خواهد شد

فیلم سینمایی آواز زیر باران

فیلم های کمدی
هنرمند را فراموش کنید - از اوگی متاسفم - و در عوض از محتوای محکم و تقویت کننده سروتونین حماسه باشکوه MGM در دوران سکوت سینما لذت ببرید. سه رقصنده آن - دونالد اوکانر با لاستیک صورت (و پاشنه) ، تازه وارد درخشان دبی رینولدز و مدیر عامل و بازیگر اصلی آن ژن کلی - یک تهدید سه گانه است ، آهنگ های عالی ، ناخوشایند روال های رقص پیچیده و جسمی و فروش همه کمیک با مهارت کامل ضربه می زند. اما kudos همچنین به بتی كومدن و آدولف گرین تعلق دارد ، كه فیلمنامه جنجالی آنها باعث می شود تا تماشای فیلم به آنجا منتقل شود و جسیكا هاگن كه به عنوان ستاره خاموش كج و خم لینا لامونت كه اغلب از آن غافل می شود نقطه مقابل خنده دار و غم انگیز فیلم است. فراموش نکنید که استنلی دونن ، کارگردان مشترک ، که همیشه خوشحال بود که به ستاره هایش اعتبار می دهد اما سزاوار یک سهم مساوی برای موزیکالی است که هرگز پا را خطا نمی کند.

فیلم سینمایی آواز زیر باران

 

 

 

 

 

 

 

only al pacino

آل پاچینو از جمله نوابغ بازیگری دنیای سینما به شمار می‌آید که نزدیک پنج دهه در فیلم‌های متعدد و متنوع به ایفای نقش پرداخت و تنها یکبار موفق به کسب اسکار بازیگری شد. این توفیقات پاچینو را به معدود بازیگرانی بدل می‌سازد که تاج سه‌گانه بازیگری را دریافت کرده‌اند.

"Al Pacino Only" is a page about the king of acting in the world. A man who has attracted millions of fans with his movements and looks. Al Pacino is a myth. Inspired by Godfeder Film, in addition to introducing website optimization, I was able to show my interest in film and cinema, especially Al Pacino.

only al pacino

al pacino scarface

آلفردو جیمز پاچینو متولد ۲۵ آوریل ۱۹۴۰ میلادی در نیویورک بازیگر و تهیه کننده امریکایی است. آل پاچینو در دهه ۱۹۷۰ میلادی خود را به عنوان یکی از برجسته ترین بازیگران اثبات کرد. وی در کودکی صدا و بازی شخصیت هایی را که در فیلم ها می دید، تقلید می کرد.

آل پاچینو در  ۱۹۶۶ میلادی در کلاس بازیگری لی استراسبرگ شرکت کرد. مدتی در نقش های مکمل به بازی پرداخت و در این مدت موفق به دریافت ۲ جایزه تونی شد. نخستین بار در ۱۹۶۹ در فیلم ناتالی و من ایفای نقش کرد. سرانجام در ۱۹۷۹ میلادی و با بازی در فیلم پدرخوانده زندگی اش برای همیشه تغییر کرد. بازی در این فیلم بود که آل پاچینو را برای نخستین بار به یکی از نامزدهای مکمل جایزه اسکار تبدیل کرد.

al pacino is a king

آل پاچینو تاکنون چهار بار موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب شده است، وی همچنین هشت مرتبه به عنوان بهترین بازیگر نقش اصلی در سال های ۱۹۷۴، ۱۹۷۵، ۱۹۷۶، ۱۹۸۰ و ۱۹۹۳ میلادی برای بازی در فیلم های سرپیکو،  پدرخوانده ۲، بعد از ظهر سگی، عدالت برای همه و بوی خوش زن به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل برگزیده و در سال های ۱۹۷۳، ۱۹۹۱ و ۱۹۹۳ میلادی برای بازی در فیلم های پدرخوانده، دیک تریسی و گلن گری گلن راس نامزد جایزه اسکار شد. او در نهایت در ۱۹۹۳ میلادی برای بازی درفیلم بوی خوش زن جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی را به دست آورد.

Al pacino only

دوران بازیگری آل پاچینو

ورود آل پاچینو به عرصهٔ بازیگری را باید ۱۹۶۹ دانست. پاچینو در این سال همان طور که در مقدمه گفته شد در فیلم ناتالی و من نقش آفرینی کرد و ۲ سال بعد از آن نیز ایفای نقشی در وحشت در نیلی پارک را پذیرفت. اما بازی در این ۲ فیلم هرگز او را راضی نکرد تا اینکه فرانسیس فورد کاپولا تصمیم به ساخت یکی از شاهکارهای تاریخ سینما یعنی فیلم پدرخوانده گرفت و نقش مایکل کورلئونه به او واگذار شد. رابرت ردفورد و جک نیکلسون و جمعی دیگر از بازیگران مشهور سینمای دنیا مورد آزمایش قرار گرفتند اما کاپولا فقط پاچینو را انتخاب کرد. پاچینو برای این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد که به آن نرسید.
او در ۱۹۷۳ میلادی در فیلم‌ های مترسک و سرپیکو بازی کرد. در مترسک نقش آدمی سرگشته را داشت که در پی هویت خویش است و در سرپیکو نیز یک پاچینوی تمام عیار بود. آل پاچینو در این فیلم نقش فرانک سرپیکو افسر پلیسی را بازی کرد که فساد افسران مافوق خود را افشا می کند. آل پاچینو در همان سال بار دیگر نامزد دریافت اسکار شد اما باز هم این جایزه نصیبش نشد. اما منتقدان، جایزهٔ گلدن گلاب را به سبب بازی در سرپیکو به وی اهدا کردند.

al pacino

سبک و متد بازیگری آل پاچینو

کمتر بازیگری در سینمای دنیا می توان سراغ گرفت که نظیر آل پاچینو قدرت بازی با چشم را داشته باشد. چشمان پاچینو قدرت صحبت کردن با مخاطب را دارد و می توان برق خاصی را در دیدگان وی احساس کرد. این یکی از امتیازات منحصر به فرد او است و فیلم پدرخوانده ۲ اوج بازی وی با چشم هایش به شمار می رود. قدرت و تأثیر نگاه او صحنه‌ های جاودانه‌ ای را در تاریخ سینمای جهان خلق کرده است. به‌ عنوان مثال بازی استثنایی او در سکانس مرگ سولاتسو و پلیس خیانت کار (پدر خوانده۱) استعداد بی نظیرش را به نمایش می‌ گذارد.

al pacino best movies

آل پاچینو در بازیگری دارای سبک ویژه‌ ای است و به واقع سرشار از استعداد است و به خوبی می تواند ایفاگر هر نقشی باشد. نکتهٔ برجسته در بیشتر بازی های او این است که مخاطب را با خود همراه می سازد. فرانسیس فورد کاپولا درباره او می‌ گوید: اگر کارگردان نمی‌ شدم، دوست داشتم یک پاچینو بودم. صدای گرم و دلنشین او در بازی به پاچینو کمک فراوانی می کند، گویی اعضای بدنش همه هنگام بازی واقعاً بازیگر هستند.

نکاتی جالب درباره زندگی خصوصی و کاری آل پاچینو

. آل پاچینو مدت زیادی با فقر و افسردگی دست و پنجه نرم می کرد و گاهی حتی برای رسیدن به محل آزمون بازیگری، از نزدیکانش، پول بلیت اتوبوس را قرض می کرد.

.  در کودکی مادر و پدرش از هم جدا شدند و آل پاچینو با مادرش(رز پاچینو) زندگی می کرد. در ۲۲ سالگی مادرش را از دست داد.  

about al pacino

. آل پاچینو در اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی روزانه چهار پاکت سیگار می کشید، بعد از آن به روزانه ۲ پاکت سیگار کاهش پیداکرد اما در ۱۹۹۴ میلادی برای حفاظت از صدایش این عادتش را ترک کرد و سپس به ندرت از سیگار گیاهی استفاده می کرد.  

. در اوایل حرفه اش به عنوان استندآپ کمدین بازی می کرد. می گوید به هرکه می گویم باور نمی کند.

آل پاچینو سلطان بازیگری

. سونی اسم مستعارش در دوران کودکی بود.  در اوایل حرفه اش قصد داشت تا نامش را به" سونی اسکات" تغییر دهد تا با نام سونی اشتباه گرفته نشود.

. سال پاچینو پدرش بازیگر و مامور بیمه بود.  

. آل پاچینو یکی از معدود بازیگران هالیوودی است که هرگز ازدواج نکرده است.

king al pacino

. مدتی به عنوان دربان در تالار کارنگی کار می کرد. می گوید: زمانی که دربان بودم و در حالی که در آینه دیواری خودم را تحسین می کردم از کار اخراج شدم.

. آل پاچینو از طرفداران پروپا قرص شکسپیر است و "هملت" یکی از نمایشنامه های مورد علاقه اش است.

. تهیه کننده فیلم پدرخوانده او را پاچینو ریز اندام می نامید و دوست نداشت تا نقش کورلئونه را بازی کند چرا که آل پاچینو ۱۷۰ سانتی متر قد داشت.

al pacino is super hero

. زمانی که در آزمون بازیگری فیلم پدرخوانده در استودیو حضور داشت، چندین بار به وسیله مدیر آنجا رد شد اما فورد کاپولا برای داشتن او جنگید. فیلمبرداری خیلی زود انجام گرفت، زیرا هر۲ می ترسیدند تا به وسیله مدیر استودیو اخراج شوند.

. درباره کار با مارلون براندو در فیلم پدرخوانده گفته است: او را بسیار دوست دارم. مرد حساسی است. سختی هایی را که با آن ها روبرو بودم، می دید و به خاطر دارم که یکبار پشت سرم آمد، ماساژم داد و پرسید حالت خوب است؟ 

. آل پاچینو درباره سه گانه پدرخوانده گفته است: داستانی ترسناک، طولانی و خسته کننده.

. برای بازی در سری سوم فیلم پدر خوانده، ۷ میلیون دلار درخواست کرد، این کار او به عصبانیت فرانسیس فورد کاپولا منجر شد به طوریکه وی تصمیم داشت تا داستان را دوباره بنویسد و از بعد از مرگ مایکل کورلئونه آن را آغاز کند. سرانجام آل پاچینو با دستمزد ۵ میلیون دلار این نقش را بازی کرد.

al pacino movies

. آل پاچینو: من آدم گوشه گیری هستم، همانطور که همواره بوده ام. مردم می خواهند تا همیشه مانند یک سوپراستار بازی کنم. نمی خواستم بازیگر شوم و از آن لذت نمی برم اما باید بازی کنم و کار دیگری برایم وجود ندارد.

. آل پاچینو: از خدا خواستم تا به من یک دوچرخه بدهد اما خدا کارها را اینطور انجام نمی دهد. بنابراین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا طلب بخشش کردم.

. آل پاچینو مدتی از بی خوابی مزمن رنج می برد.  

. آل پاچینو درباره جانی دپ می گوید: که او یکی از بهترین بازیگران در میان هم نسلانش است. استعداد باورنکردنی دارد. می تواند خودش را به جای شخصیت داستان قرار دهد و براساس لازمه هر سکانس تغییر کند. این موهبتی بسیار نادر است.

 

 

بهترین مقالات آموزشی طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات گوگل، و هزاران مطلب علمی و فرهنگی