• alpacino_300
  • image carousel
  • alpacino_302
css slideshow by WOWSlider.com v9.0

مجله دیجیتال

مجله دیجیتال

مجله دیجیتال

کلیه آموزش های مربوط به سئو و طراحی سایت و مقالات علمی،فرهنگی،هنری و آموزش تبلیغات صفحه اول گوگل در مجله دیجیتال seo godfather

فیلم های سینمایی

فیلم های برتر سینما

فیلم های برتر سینما

دانلود و پخش آنلاین فیلم های برتر سینمایی بتدریج در وب سایت seo godfather قرار داده میشود.

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی سینمایی با معرفی کامل و قابلیت پخش آنلاین بزودی در وب سایت seo godfather قرارداده میشود.

  • seo godfather
  • al pacino
  • god father
  • what is seo
  • web design

طراحی وب سایت ارزان و با کیفیت

طراحی وب سایت چیست؟


منظور از طراحی وب سایت، طراحی وب سایت هایی است که در اینترنت نمایش داده می شوند. این معمولاً به جنبه های تجربه کاربری توسعه وب سایت به جای توسعه نرم افزار اشاره دارد. طراحی وب در گذشته بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسک تاپ متمرکز بود. با این حال ، از اواسط سال 2010 ، طراحی برای مرورگرهای تلفن همراه و رایانه لوحی اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است.

یک طراح وب روی ظاهر ، چیدمان و در بعضی موارد محتوای یک وب سایت کار می کند. به عنوان مثال ظاهر مربوط به رنگ ها ، قلم و تصاویر استفاده شده است. طرح بندی به چگونگی ساختار و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد. یک طراحی وب خوب ، استفاده از آن آسان است ، از نظر زیبایی جلب می شود و متناسب با گروه کاربری و مارک وب سایت است. بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند ، به طوری که هیچ اطلاعات و عملکرد اضافی که باعث حواس پرتی یا گیج شدن کاربران شود ظاهر نمی شود. از آنجا که سنگ بنای اصلی خروجی یک طراح وب سایتی است که باعث جلب و جلب اعتماد مخاطبان هدف می شود ، از بین بردن هرچه بیشتر نقاط احتمالی ناامیدی کاربر یک نکته مهم است.

دو متداول ترین روش برای طراحی وب سایت هایی که هم در دسک تاپ و هم در موبایل به خوبی کار می کنند ، طراحی پاسخگو و انطباقی است. در طراحی پاسخگو ، محتوا بسته به اندازه صفحه به صورت پویا حرکت می کند. در طراحی تطبیقی ​​، محتوای وب سایت در اندازه های طرح بندی مطابقت دارد که با اندازه های معمول صفحه مطابقت دارند. حفظ یک طرح که تا حد ممکن بین دستگاه ها سازگار باشد ، برای حفظ اعتماد و تعامل کاربر بسیار مهم است. از آنجا که طراحی پاسخگو می تواند مشکلاتی را در این زمینه ایجاد کند ، طراحان باید در کنار گذاشتن کنترل نحوه ظاهر شدن کار خود ، مراقب باشند. اگر آنها مسئول محتوا نیز باشند ، اگرچه ممکن است نیاز به گسترش مهارت های خود داشته باشند ، از داشتن مزیت کنترل کامل محصول نهایی لذت خواهند برد.

هدف طراحی سایت

یکی از عناصر اصلی یک محصول موفق ، ایجاد نمایشگرهای موثر ، کارآمد و از نظر بصری است. برای تولید چنین نمایشگرهای با کیفیت بالا ، چه از نوع گرافیکی (مثلاً وب سایت ها) و چه از نوع ملموس (مثلاً کنترل از راه دور) ، درک بینایی انسان همراه با دانش ادراک بصری لازم است. با مشاهده ، تحقیق و شناسایی نمونه هایی از توانایی های ادراکی خود ، می توانیم محصولات را با توجه به این خصوصیات یکپارچه طراحی کنیم. به منظور گسترش چنین مهارت هایی در دنیای طراحی تعامل ، ما "روانشناسی گشتالت و طراحی وب: راهنمای نهایی" را توسعه داده ایم.

روانشناسی گشتالت نظریه ای از ذهن است که در تعدادی از جنبه های مختلف فکر ، عمل و ادراک انسان به کار رفته است. به طور خاص ، نظریه پردازان و محققان گشتالت تلاش می کنند ادراک بصری را از نظر نحوه سازماندهی فرآیندهای اساسی و چگونگی کمک به آنها در درک جهان درک کنند. سازماندهی این فرایندهای شناختی برای درک ما از چگونگی تفسیر جریان مداوم اطلاعات بصری که به چشمان ما وارد می شود و چگونگی تبدیل شدن آنها به یک نمایش منسجم ، معنی دار و قابل استفاده از جهان ، مهم است. در طول بیست سال گذشته ، کار روانشناسان گشتالت توسط طراحان تعامل و سایر متخصصان دخیل در تولید محصولات برای کاربران انسانی پذیرفته شده است.

در این دوره ، ما بهترین منابع موجود در مورد روانشناسی گشتالت و ادراک دیداری را گردآوری و تلفیق کرده ایم. برای کمک به شما در درک اینکه چگونه می توانید روانشناسی گشتالت را در طراحی وب به کار ببرید ، نمونه های مختلفی را از طرح های موجود ارائه داده ایم. اینها توجه دقیق را به خصوصیات ، عجیب و غریب و ویژگی های ادراک بصری جلب می کنند. علاوه بر این ، آنها در مورد چگونگی سازگاری این موارد و در موارد مختلف مورد بهره برداری قرار می گیرند تا از اهداف کاربر یا طراح یا مشتری پشتیبانی کنند.

استفاده از تفکر گشتالت برای طراحی ، بینش و روش های جدیدی برای نزدیک شدن به مشکلات و چالش ها به ما ارائه می دهد. با تقویت ذهنیت خود در بسیاری از روش های سازماندهی اطلاعات بصری ، می توانیم طرح های خود را برای همه کاربران بهبود بخشیم.

عناصر طراحی سایت

عناصر طراحی وب
هنگام طراحی وب سایت ، ضروری است که هم از نظر ظاهر و هم از نظر عملکرد سایت در نظر گرفته شود. ادغام این عناصر در طراحی به حداکثر رساندن عملکرد سایت کمک خواهد کرد ، صرف نظر از اینکه عملکرد چگونه اندازه گیری می شود. به عنوان مثال ، آیا می دانید ، به دلیل بهینه سازی موتور جستجو ، طراحی وب می تواند تأثیر زیادی بر عملکرد شما در موتورهای جستجو مانند Google داشته باشد؟

بهترین مقالات آموزشی طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات گوگل، و هزاران مطلب علمی و فرهنگی