سئو کلاه سیاه چیست و چه تکنیک ها و روشهایی برای حضور در صفحه اول گوگل دارد

سئو کلاه سیاه تکنیک ها و ترفندهایی برای دور زدن موتورهای جستجو است.سئو کلاه سیاه راه رسیدن به صفحه اول گوگل از طریق روشهای غیرقانونی موتورهای جستجو است.

سئو نقش مهمی در هدایت ترافیک به سایت شما ایفا می‌کند . با این حال , استفاده از روش‌های غیرقانونی و سایه‌دار ( معروف به تاکتیک‌های  سئو کلاه سیاه  ) برای افزایش رتبه شما می‌تواند منجر به جریمه موتورهای جستجو شود . بنابراین , ضروری است بدانیم که کدام روش‌ها بد در نظر گرفته می‌شوند و باید از آن‌ها اجتناب کرد . در این پست , ما نگاهی دقیق‌تر به سئو کلاه سیاه  می‌اندازیم و اینکه چطور می‌تواند به وب سایت , رتبه‌بندی و شهرت شما آسیب برساند . سپس درباره برخی از رایج‌ترین روش‌های بد بحث خواهیم کرد و به شما نشان خواهیم داد که چطور از آن‌ها اجتناب کنید . 

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه چیست

سئو کلاه سیاه  اصطلاحی است که شیوه‌های غیر اخلاقی و غیر اخلاقی مورد استفاده برای بهبود رتبه‌بندی موتور جستجو وب سایت را توصیف می‌کند. آن با سئو کلاه سفید  که شامل تکنیک‌هایی است که با موتورهای جستجو تایید شده و توصیه می‌شود , تضاد دارد. گوگل و دیگر موتورهای جستجو دستورالعمل‌های Webmaster دارند که مالکان سایت و توسعه دهندگان وب باید در بهینه‌سازی محتوای آن‌ها دنبال شوند . هر گونه انحراف از این قوانین می‌تواند منجر به جریمه شود

چندین عمل مضر می‌توانند سایت شما را جریمه کنند , چه آگاهانه از آن‌ها استفاده کنید و چه ندانید . یکی از رایج‌ترین تاکتیک‌ها , stuffing کلمات کلیدی است . کاربران محتوای خود را با کلمات کلیدی مشابه برای به دست آوردن نقاط بالایی در صفحات نتایج موتور جستجو ( SERPs ) پر می‌کنند . این تمرین خواندن و پایین آوردن کارایی که برای خوانندگان دارد , اغلب تا نقطه of را دشوار می‌کند . همانطور که احتمالا ً می‌دانید , موتورهای جستجو مانند google از الگوریتم ‌ها برای تحویل محتوای مرتبط به کاربران براساس جستجوهای آن‌ها استفاده می‌کنند . این الگوریتم‌های جستجو دائما ً در حال به‌روزرسانی و بهبود هستند . و این به این معنی است که آن‌ها در کشف تاکتیک‌های کلاه سیاه seo مانند stuffing کلمات کلیدی و دیگر رفتارهای spammy بهتر می‌شوند . جریمه گوگل معمولا ً منجر به افت قابل‌توجهی در رتبه‌بندی شما می‌شود. متناوبا , موتور جستجو ممکن است وب سایت شما را کاملا ً از نتایج جستجو باز کند. این سناریو معمولا ً زمانی اتفاق می‌افتد که یک الگوریتم به روز رسانی روش‌های seo را در سایت شما شناسایی کند. در حالی که امکان بازگشت به زیبایی خوب گوگل وجود دارد , اما برای بازیابی جریمه کار زیادی لازم است . خیلی آسان‌تر و بهتر است که هرگز وارد چنین موقعیتی نشوید . بنابراین بهتر است در مورد کارهای کلاه سیاه یاد بگیرید تا بدانید چطور کلا ً از آن‌ها دوری کنید .

http://seogodfather.ir/component/tags/tag/%D8%B3%D8%A6%D9%88-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87.html

موتورهای جستجو همچنین از backlinks برای رتبه‌بندی محتوای شما استفاده می‌کنند . اگر گوگل ببیند که وب سایت‌های خارجی زیادی با نشانی‌های اینترنتی برای پست‌ها و صفحات شما وجود دارد , شما را یک منبع معتبر و قابل‌اعتماد می‌داند . این می‌تواند به افزایش رتبه شما در گوگل کمک کند . برخی از کاربران از این سیگنال رتبه‌بندی با فروش مکان‌های لینک در سایت‌های خود استفاده می‌کنند . در این چیدمان , سایر مالکان سایت می‌توانند پرداخت کنند تا صاحب سایت a را به محتوای خود اختصاص دهند . با این حال , اگر کسی این پیوندها را به بسیاری از کاربران می‌فروشد , موتورهای جستجو ممکن است محل خود را اسپم نشان دهند . علاوه بر این , خرید لینک برخلاف دستورالعمل‌های Webmaster گوگل است , و ممکن است برای انجام آن جریمه دریافت کنید . خوشبختانه , راه‌های بهتری برای ساخت backlinks به سایت شما وجود دارد . برای مثال , شما می‌توانید پست‌های مهمان را برای دیگر وب سایت‌ها بنویسید و یک نشانی اینترنتی مرتبط را به یکی از پست‌های خود اضافه کنید . شما همچنین می‌توانید با دیگر وبلاگ نویسان در مقالات مشارکتی کار کنید , اگر متوجه ارتباط شکسته در یک سایت شوید تا پیشنهاد کنید که شما جایگزین هستید و غیره .