• alpacino_300
  • image carousel
  • alpacino_302
css slideshow by WOWSlider.com v9.0

مجله دیجیتال

مجله دیجیتال

مجله دیجیتال

کلیه آموزش های مربوط به سئو و طراحی سایت و مقالات علمی،فرهنگی،هنری و آموزش تبلیغات صفحه اول گوگل در مجله دیجیتال seo godfather

فیلم های سینمایی

فیلم های برتر سینما

فیلم های برتر سینما

دانلود و پخش آنلاین فیلم های برتر سینمایی بتدریج در وب سایت seo godfather قرار داده میشود.

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی

دانلود فیلم های رزمی سینمایی با معرفی کامل و قابلیت پخش آنلاین بزودی در وب سایت seo godfather قرارداده میشود.

  • seo godfather
  • al pacino
  • god father
  • what is seo
  • web design

با سئو تضمینی در صدر گوگل باشید

تضمین سئو


بیشتر مشتریان ما به ما مراجعه می کنند زیرا وب سایتی دارند که به بازدید بیشتری نیاز دارد. روش های مختلفی برای ایجاد ترافیک وجود دارد ، اما متداول ترین آنها شامل بهینه سازی موتور جستجو ، ایجاد لینک ، نوشتن متن و ویرایش سئو و خدمات پرداخت به ازای هر کلیک است. تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک می تواند موثر باشد ، اما برای اکثر صاحبان مشاغل گران است. 

زمان سئو


نمی توان گفت که در هر دوره زمانی چقدر می توان ترافیک ایجاد کرد. اگر یک متخصص بهینه سازی موتور جستجو خلاف آن را قول دهد ، یک صاحب وب سایت باید بسیار نگران باشد. به طور کلی ، اثر برخی از تغییرات کمتر از یک هفته طول می کشد ، در حالی که برای مشاهده تغییرات قابل اندازه گیری ، بسیاری از آنها 3-6 ماه یا بیشتر طول می کشد.

تضمین عملکرد سئو و پیوند راهبردی ما


ما تضمین می کنیم که کار با استفاده از روشهای بسیار مفید ، کاملاً کاربردی ، خلاقانه و مفید جهت اعمال تغییرات خاص در سایت شما انجام می شود که به احتمال زیاد منجر به بازدید بیشتر خواهد شد. اگر به درستی انجام شود ، بیشتر صفحات در یک سایت مشخص ، اگر نه همه ، می توانند افزایش بازدید را تجربه کنند. دانش ، تجربه ، دانش و صداقت ما در این زمینه به سود شما خواهد بود.

چرا سئو تضمینی نیست

سئو تضمینی جمله ای بسیار چالش برانگیز است و دلایل فراوانی وجود دارد که کسی نمیتواند رتبه سئو را تضمین کند.

چرا نمی توان سئو را تضمین کرد؟

دلیل این امر این است که ما یا هر شرکت جستجوگر دیگر نمی توانیم چگونگی رتبه بندی Google به وب سایت ها را کنترل کنیم. همانطور که Google در الگوریتم خود تغییراتی ایجاد می کند ، شرکت های جستجوگر تمام تلاش خود را می کنند تا بفهمند چه تغییراتی ایجاد شده است و وب سایت شما را اصلاح می کنند تا به Google آنچه می خواهند بدهند. در OuterBox ما حدس می زنیم که از چه راهکارهایی استفاده کنیم ، اما هنوز مطمئن نیستیم و نمی توانیم Google را کنترل کنیم. هر شرکت سئو که بدون هیچ گونه هزینه مقدماتی ، رتبه بالای گوگل را بر اساس خدمات سئو خود تضمین می کند ، احتمالاً کاری را انجام می دهد که نباید باشد. همیشه مطمئن باشید یک شرکت سئو که می خواهید با آن کار کنید نمونه هایی از کار و مطالعات موردی آنها را دارد که می توانید بررسی کنید.

خدمات سئو تضمینی

خدمات تضمینی سئو به طور معمول شامل:
رتبه بندی تضمینی برای کلمات کلیدی بسیار آسان
طعمه و سوئیچ با استفاده از جستجوی پرداخت شده است
سئو با منابع خارجی
نوشتن متن ضعیف
تکنیک های ایجاد لینک خطرناک
تیم فروش عالی با اجرای ضعیف
توسعه لینک با کیفیت پایین
برنامه های خودکار جستجوگرها
و تاکتیک های فریبنده تر

رتبه خاص با سئو

آیا می توانم برای یک عبارت خاص رتبه های بالایی کسب کنم؟
برای به دست آوردن رتبه بالا در لیست های طبیعی ، Google باید شما را به عنوان مرجع عبارت مورد نظر خود قلمداد کند. هرچه اصطلاح جستجو تعمیم یافته باشد ، رتبه بندی آن دشوارتر خواهد بود. به عنوان مثال ، درجه بندی "مراقبت از حیوانات خانگی آکرون" بسیار ساده تر از "نظافت حیوانات خانگی" است. گوگل به مردم اجازه نمی دهد که الگوریتم رتبه بندی خود را بدانند ، با این وجود با تحقیق ، آزمایش و تجربه ، همه متخصصان صنعت توافق دارند که موارد زیر عوامل بسیار مهمی هستند:

تعداد و کیفیت پیوندهای ورودی
عنوان وب سایت ، عنوان ها و استفاده از کلمات کلیدی
بازبینی ها و توصیفات محلی
شبکه های اجتماعی ذکر و کلیک می کنند
سرعت سایت
مقدار محتوا (و میزان تازه بودن آن)
ساختار سایت

خدمات ، رتبه بندی یا نتایج تضمینی برای جستجوگرها وجود ندارد
در نتیجه ، شرکت های معتبر سئو کاملاً نمی توانند رتبه بندی گوگل را از هر نوع تضمین کنند. مطمئن باشید که بهترین شرکت سئو را بر اساس تحقیق و دقت خود انتخاب کرده اید. متأسفانه هیچ دکمه جادویی "دکمه SEO" وجود ندارد که برای دستیابی به رتبه های بالا فشار دهیم. با این حال ، آنچه می توانیم انجام دهیم توجه به الگوریتم رتبه بندی و به روزرسانی های آن است و به طور مداوم در حال کار بر روی راه های بهبود رتبه بندی وب سایت ها هستیم. این به نوبه خود به ساخت وب سایت شما در چیزی کمک می کند که بیشترین شانس موفقیت را دارد.

سئو چیست

What is an SEO?

سئو چیست؟
SEO مخفف کلمه "بهینه سازی موتور جستجو" یا "بهینه ساز موتور جستجو" است. تصمیم گیری برای استخدام SEO یک تصمیم بزرگ است که به طور بالقوه می تواند سایت شما را بهبود بخشد و در وقت صرفه جویی کند ، اما همچنین می تواند به سایت و اعتبار خود آسیب برساند. اطمینان حاصل کنید که در مورد مزایای بالقوه و همچنین آسیب هایی که یک SEO غیرمسئول می تواند به سایت شما وارد کند ، تحقیق کنید. بسیاری از سئوکاران و سایر آژانس ها و مشاوران خدمات مفیدی را برای دارندگان وب سایت ارائه می دهند ، از جمله:

مرور محتوای سایت یا ساختار شما
مشاوره فنی در مورد توسعه وب سایت: به عنوان مثال ، میزبانی ، تغییر مسیرها ، صفحات خطا ، استفاده از JavaScript
توسعه محتوا
مدیریت کمپین های توسعه تجارت آنلاین
تحقیق کلمات کلیدی
آموزش سئو
تخصص در بازارها و جغرافیاهای خاص.
تبلیغات با Google تأثیری در حضور سایت شما در نتایج جستجوی ما نخواهد داشت. Google هرگز مبلغی را برای درج یا رتبه بندی سایتها در نتایج جستجوی ما قبول نمی کند ، و هیچ هزینه ای برای نمایش در نتایج جستجوی ارگانیک ما ندارد. منابع رایگان مانند Search Console ، وبلاگ رسمی Webmaster Central و انجمن گفتگوی ما می توانند اطلاعات زیادی در مورد چگونگی بهینه سازی سایت خود برای جستجوی ارگانیک در اختیار شما قرار دهند.

معایب سئو تضمینی

مراقب کلاهبرداری تضمین سئو باشید!
روشهای مختلفی وجود دارد که در آنها برخی از "شرکتهای جستجوگر SEO" می توانند از صاحبان کسب و کار و طراحان وب غیرمنتظره کلاهبرداری کنند. این شرکت ها نامی بد به متخصصان واقعی بهینه سازی موتور جستجو می دهند. بنابراین ، حتی اگر ما را به عنوان شرکت راه حل وب سایت خود انتخاب نکنید ، ما از شما می خواهیم که چشم خود را باز نگه دارید و از شركت هایی كه موقعیت شماره 1 را در موتورهای جستجو مانند Google تضمین می كنند ، دور بمانید.

واقعیت این است که Google خود بخشی در وب سایت خود دارد که در آن آمده است: "مراقب SEO باشید که ادعا می کند رتبه بندی را تضمین می کند ، یا ادعا می کند" رابطه خاصی "با Google دارد یا ادعا می کند که" ارسال اولویت "به Google است. هیچ اولویتی برای Google وجود ندارد. "

در مرحله بعدی ، هر شرکتی که خدمات "ارسال موتور جستجو" به شما ارائه می دهد سعی دارد شما را جلب کند. مفهوم ارسال وب سایت شما به موتورهای جستجو از سال 1998 مورد نیاز نبوده است.

سئو تضمینی موقعیت

تضمینی موقعیت
اولاً ، این شرکت ها گاهی تبلیغ می کنند که رتبه # 1 را تضمین می کنند اما به شما نمی گویند برای کدام کلمات کلیدی. به عنوان مثال ، اگر آنها تضمین كنند كه وقتی شخصی "CNN" را در Google تایپ می كند و وب سایت شما در ابتدا ظاهر می شود ، و CNN.com در رتبه دوم قرار می گیرد ، روزانه ده ها هزار بازدید از سایت خود خواهید داشت. به همین سادگی اینگونه نیست. حقیقت این است که آنها موقعیت # 1 شما را تضمین می کنند اما لزوماً برای یک کلمه کلیدی قابل رقابت نیست. به عنوان مثال ، آسان است که سایت خود را با اصطلاح "شکلات آبی بی رنگ" به جایگاه # 1 در Google برسانید.

کلاهبرداری مربوط به سئو "شماره یک تضمین شده" هنگامی است که شرکتی وانمود می کند وب سایت شما را در صورت لزوم بهینه سازی کرده و یک برنامه پیوند راهبردی مناسب ایجاد می کند. در عوض ، آنها رتبه # 1 را تضمین می کنند زیرا هزینه آن را از طریق یک کمپین تبلیغاتی پرداخت به ازای هر کلیک (یا روش مربوط به پرداخت هزینه برای شمول) پرداخت می کنند. اینها روشهای قانونی قرار گرفتن در بالای اولین صفحه نتایج موتور جستجو در گروههای "پیوندهای حمایت شده" است. پرداخت به ازای هر کلیک ، بهینه سازی موتور جستجو و پیوند استراتژیک همه با هم کار می کنند اما به عنوان یک مصرف کننده ، باید مراقب باشید که برای چه چیزی پرداخت می شود. اگر بهینه سازی می خواستید اما چیز دیگری به دست آورده اید ، این یک مشکل است ، به ویژه اینکه تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک معمولاً بسیار گران تر از بهینه سازی و پیوند است!

بهترین مقالات آموزشی طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات گوگل، و هزاران مطلب علمی و فرهنگی